Medlemmer

Medlemmer i Norsk Naturfilmforening.

Epost til samtlige medlemmer
pr 25 feb 2017

 

Aga, Arvid
arvid.aga@kinsarvik.net
 Torgeir_Beck_Lande_02
Beck Lande, Torgeir

Klems gt 10
3613 Kongsberg

 to-be-la@online.no
+47 472 77 370
 Naturbilder
Berg, Trond

NRK Natur,
Prestegårdsveien 2
2418 Elverum

 trond.berg@nrk.no
+47 62 41 92 00
 Tor_Bollingmo
Bollingmo, Tor

BRAINS Media,
Klefstadbukta
7070 Bosberg

 tor.bollingmo@brains.no
+47 905 05 409
 Brains
Brekke, Geir Inge Bjørneseth

 

gibb@tussa.com
 Bjorn_Brendbakken
Brendbakken, Bjørn

Galleri Snøhetta
Nordre Nistuen
2584 Dalholen

 b-brendb@online.no
+47 913 46 096
 Galleri Snøhetta
 2013_James-Finnmark-20129100_WEB
Ewen, James
james@earthmedia.co.uk
+47 954 79 708
 Earthmedia
Foss, Per
Hukesletta 23
3275 Svarstad
per.foss@gmail.com

+47 415 50 652
 2016_Martin_Gjellestad
Gjellestad, Martin

Heramb-aamotsveg 50
6414 Molde

martin@totjueto.no
+47 991 23 811
ToTjueTo
 2014_JanGroenset_DSC_2847
Grønseth, Jan

Grindaveien 14
3090 Hof

jangron@online.no
+47 415 17 214
Gundersen, Hans

Virak E6 85
8520 Ankenes

hansgundersen9@gmail.com+47 951 98 609
Hage, Stein
stein.hage@nrk.no  NRK
 Per_Jarle_Heggdalsvik
Heggdalsvik, Per Jarle

NRK – Naturredaksjonen – “Ut i naturen”
6413 Molde

per.jarle.heggdalsvik@nrk.no
+47 957 45 919
+47 71 20 59 15
 NRK
 Asgeir_Helgestad
Helgestad, Asgeir

Tømmerveien 11
3622 Svene

asgeir@articlight.com
+47 926 03 816
 Articlight
 2013_ArveHenriksen
Henriksen, Arve

Sentrumsveien 55
4700 Vennesla

ahenrix@icloud.com
+47 952 00 006
+47 38 15 47 11
 Zoologisk
Herdenberg, Carl
mail@carlherdenberg.com
+46(0)70 442 88 32
+44 7427 071204
Carl Herdenberg
Hillesøy, Grethe
info@takeyourshoesoff.se
0046 (0)700 300 609
Take your shoes off
Jensen, Per Magne

BIO-visjon AS
Gullhaugveien 12,
P.O Box 4452 Nydalen,
0403 Oslo

per@biovisjon.no
+47 906 65 619
 BIO-visjon
 2013_Dagfinn-Kolberg-1A_web
Kolberg, Dagfinn

Kolbergvn. 29
3320 Vestfossen

post@dagfinnkolberg.net
+47 994 75 234
 DagfinnKolberg
Martinsen, Torbjørn

Sjødalstrandveien 21
1420 Svartskog

torbjornmartinsen@yahoo.no
+47 416 83 229
 Arnt_internett_2_245x299
Mollan, Arnt

MollanMedia
Åsveien 41
3175 Ramnes

post@mollanmedia.com
+47 456 18 869
 MollanMedia
Myrvold, Ulf
ulf.myrvold@gmail.com
Nilssen Lars

Sherpa Film Norway AS
Sporveis Gt 2
0354 Oslo

nilssen@larsoglars.no
+47 901 62 103
+47 22 55 40 10
 Sherpa Film AS
Næss, Baard

Bergsvea 18
1445 Drøbak

baard@naturogfoto.no
Næss, Guttorm

Borgv. 27B
1914 Ytre Enebakk

guttormnss@gmail.com
 Arne_Naevra
Nævra, Arne

Rypekroken 24
3420 Lier

arne@naturbilder.no
+47 992 53 738
 Naturbilder AS
 
Pausett, Bernhard

Tåsen alle 16
0853 Oslo

pausett@online.no
+47 900 93 940
 Regissør Are Pilskog (foto Blåst Film)
Pilskog, Are

Blåst Film
Leikong6080 Gurskøy

are@blaastfilm.no
+47 977 66 471
 Blåst Film
Slaaen, Geir O

Holhaugen
2584 Dalholen

geir.o.slaaen@online.no
+47 909 15 396
 Specto Norway
Sleire, Magne Helge

Sleirsvegen 611
5986 Hosteland

magne@corax.no
+47 901 86 420
Corax Film
Sletten, Alexander
alexander.sletten@gmail.com  Apex Wild Entertainment
 2013_JanErik_portrett_web
Tangen, Jan Erik

Lyngvegen 88
3930 Porsgrunn

jan.erik.tangen@vilje.no
+47 916 12 846
 Anders_Tveit
Tveit Anders

Åkle 6,
N-4724 Iveland.

tveitand@online.no
+47 911 54 443
Vorraa, Ole Jakob

Bråtavegen 15
4250 Kopervik

vorraa@online.no
+47 995 13 962
+47 52 85 13 36